Luxist

 

Mücevher sektöründe tanınan ve sayılan Güzeliş Ailesinin 3′ üncü kuşak temsilcisi tarafından boutique bir mücevher firması olarak kurulan Luxist®, bu anlamda aileyi temsil eden tek firmadır.


Boutique olmanın getirdiği yükümlülükle müşterilerine her anlamda özel, pırlanta takılar üretmek ve bu ayrıcalığı onlara hissettirmek Luxist için her zaman en önemli ilke olmuştur.


Tasarladığımız takılarda, dünya moda trendlerini takip ettiğimiz gibi yaratıcılığın neticesi olan farklı olma ve öncülük ekseninde hareket etmekteyiz.


Müşterilerimize sunduğumuz pırlanta takıların uzun yıllar boyunca memnuniyet sağlaması ve ihtiyacı gidermek noktasında tercih edilmesi hedeflerimizin başında gelir.


Bu bağlamda sizlerin memnuniyeti ile büyüyeceğimizin bilinci ile sizlerden gelecek tüm fikir, tasarım ve yorumlara açık olduğumuzu belirtmek isteriz.


Koleksiyonlarımızı görmek ve Kapalıçarşı’nın tarihi dokusuna bir kere daha tanıklık etmek için sizleri mağazamıza bekleriz…

 

Luxist Diamond ®


 

”Luxury now Affordable with Luxist”

”Luxury with Luxist in Istanbul”

 ”Luxury in Istanbul”

  ”Luxist”

                                             lux-line

Luxist Tescil ®

Luxist, Türk Patent Enstitüsü’nün 14 ve 35. sınıfları için 2014 / 06115 nolu başvurusu ile Tescilli Markadır. Luxist, Türk Patent Enstitüsü’nün 25, 37, 41 ve 43. sınıfları için 2014 / 78188 nolu başvurusu ile Tescilli Markadır. Luxist Diamond ®

Translate »